LODOWISKO IM. BRACI NIKODEMOWICZÓW

 
LODOWISKO IM. BRACI NIKODEMOWICZÓW

Lokalizacja:
ul. Kazimierza Pułaskiego 71
41-902 Bytom

Cennik:
Aktualnie obowiązujący cennik dostępny tutaj.

Prosimy o przemyślane zakupy, ponieważ bilety nie podlegają zwrotowi ani zmianie dat. 
W razie jakichkolwiek problemów ze sprzedażą on-line, prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 661 599 991 lub pod adresem mail: biuro@e-skipass.pl.

Informacje dot. ślizgawek:
Od września 2022 r.  zapraszamy na ślizgawki zgodnie z przyjętym harmonogramem miesięcznym dostępnym poniżej ↓

Na środku tafli lodowiska wyznaczono strefę specjalną przeznaczoną zamiennie (w zależności od aktualnego harmonogramu ślizgawek) dla dzieci oraz dla osób wykonujących piruety lub inne ewolucje, tzw. strefa free. Dostępność danej strefy będzie określona w harmonogramie miesięcznym ślizgawek, zgodnie z przyjętym oznaczeniem kolorystycznym:
🟪 STREFA DLA DZIECI – godziny ślizgawek wpisane na fioletowo,
🟦 STREFA FREE – godziny ślizgawek wpisane na niebiesko (w innych terminach niż wskazane obowiązuje całkowity zakaz wykonywania salt, piruetów lub innych ewolucji na lodzie).
 

Szatnia ślizgawkowiczów
Wszystkie osoby chcące skorzystać z szafek w szatni ślizgawkowiczów proszone są przed wejściem o udanie się do INFORMACJI w celu pobrania kluczyka do szafki. (Pobierana jest kaucja zwrotna wysokości 20zł płatna gotówką w informacji).

Wypożyczalnia łyżew
Wszystkie osoby chcące wypożyczyć łyżwy zobowiązane są do dokonania opłaty za wypożyczenie w KASIE lodowiska oraz do wypełnienia oświadczenia o pozostawieniu danych osobowych pod zastaw sprzętu sportowego potwierdzonego dowodem tożsamości. Na czas ślizgawki korzystający zostawia oświadczenie lub kaucję w WYPOŻYCZALNI u pracownika OSiR.  
(W przypadku braku wypełniania oświadczenia lub braku dowodu tożsamości pobierana jest kaucja zwrotna wysokości 100zł za parę łyżew, płatna gotówką w wypożyczalni).
Dostępne rozmiary łyżew: 26-47. 

Karty obowiązujące na obiekcie (tylko w sprzedaży stacjonarnej):
Multisport – Benefit System
Vanity Style
Medicover Sport (OK System)
PZU Sport

Dane kontaktowe:
tel. 32 387 16 81
tel. 32 282 51 55 (czynny podczas trwania ślizgawek)
e-mail: sekretariat@osir.bytom.pl

PLIKI DO POBRANIA:

Regulamin Lodowiska
Regulamin Ślizgawek
Cennik