LODOWISKO IM. BRACI NIKODEMOWICZÓW

 
LODOWISKO IM. BRACI NIKODEMOWICZÓW

Lokalizacja:
ul. Kazimierza Pułaskiego 71
41-902 Bytom

Informujemy, że Lodowisko im. Braci Nikodemowiczów przy ul. Pułaskiego 71 będzie nieczynne do dnia 1 września br. ze względu na przerwę techniczną.
W tym okresie szczególnie zachęcamy do korzystania z Rolkowiska znajdującego się tuż obok Lodowiska (przy ul. Pułaskiego 69 w Bytomiu).

Dane kontaktowe:
tel. 32 282 51 55
(telefon czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 10:30-16:30 oraz w sobotę i niedzielę w godzinach trwania ślizgawek zgodnie z harmonogramem).

Rezerwację lodowiska dla szkół prosimy dokonywać wyłącznie drogą mailową na adres lodowisko@osir.bytom.pl
(prosimy o wskazanie terminu rezerwacji, który Państwa interesuje – w informacji zwrotnej przedstawimy dostępne godziny).

Informacje dot. ślizgawek:
Przerwa techniczna do dnia 1 września 2024 r.

Cennik:
Aktualnie obowiązujący cennik dostępny tutaj.

Prosimy o przemyślane zakupy, ponieważ bilety nie podlegają zwrotowi ani zmianie dat. 
W razie jakichkolwiek problemów ze sprzedażą on-line, prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 661 599 991 lub pod adresem mail: biuro@e-skipass.pl.

Szatnia ślizgawkowiczów
Wszystkie osoby chcące skorzystać z szafek w szatni ślizgawkowiczów proszone są przed wejściem o udanie się do INFORMACJI w celu pobrania kluczyka do szafki. (Pobierana jest kaucja zwrotna wysokości 20zł płatna gotówką w informacji).

Wypożyczalnia łyżew
Wszystkie osoby chcące wypożyczyć łyżwy zobowiązane są do dokonania opłaty za wypożyczenie w KASIE lodowiska oraz do wypełnienia oświadczenia o pozostawieniu danych osobowych pod zastaw sprzętu sportowego potwierdzonego dowodem tożsamości. Na czas ślizgawki korzystający zostawia oświadczenie lub kaucję w WYPOŻYCZALNI u pracownika OSiR.  
(W przypadku braku wypełniania oświadczenia lub braku dowodu tożsamości pobierana jest kaucja zwrotna wysokości 100zł za parę łyżew, płatna gotówką w wypożyczalni).
Dostępne rozmiary łyżew: 26-47. 

Karty obowiązujące na obiekcie (tylko w sprzedaży stacjonarnej):
Multisport – Benefit System
Vanity Style
Medicover Sport (OK System)
PZU Sport

PLIKI DO POBRANIA:

Regulamin Lodowiska
Regulamin Ślizgawek
Cennik