LODOWISKO IM. BRACI NIKODEMOWICZÓW

 
LODOWISKO IM. BRACI NIKODEMOWICZÓW

Lokalizacja:
ul. Kazimierza Pułaskiego 71
41-902 Bytom

Dane kontaktowe:
tel. 32 282 51 55
(telefon czynny od poniedziałku do piątku
w godzinach 10:30-16:30 oraz w sobotę
i niedzielę w godzinach trwania ślizgawek zgodnie z harmonogramem).

Rezerwację lodowiska dla szkół prosimy dokonywać wyłącznie drogą mailową na adres lodowisko@osir.bytom.pl
(prosimy o wskazanie terminu rezerwacji, który Państwa interesuje – w informacji zwrotnej przedstawimy dostępne godziny).

Cennik:
Aktualnie obowiązujący cennik dostępny tutaj.

Prosimy o przemyślane zakupy, ponieważ bilety nie podlegają zwrotowi ani zmianie dat. 
W razie jakichkolwiek problemów ze sprzedażą on-line, prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 661 599 991 lub pod adresem mail: biuro@e-skipass.pl.

Informacje dot. ślizgawek:

Od września 2022 r.  zapraszamy na ślizgawki zgodnie z przyjętym harmonogramem miesięcznym dostępnym poniżej ↓

Informujemy, że godziny ślizgawek wpisane w harmonogramie na kolor fioletowy oraz niebieski oznaczają wyłącznie dostępność strefy specjalnej wyznaczonej na środku tafli lodowiska.

Na każdej ślizgawce, niezależnie od strefy specjalnej, obowiązuje jeden, wyznaczony przez obsługę obiektu kierunek rekreacyjnej jazdy na łyżwach (ruch okrężny wokół strefy specjalnej).

Bilety na ślizgawki dostępne są dla wszystkich zainteresowanych, niezależnie od wskazanej w harmonogramie strefy (ze względów bezpieczeństwa limit osób korzystających ze ślizgawki ograniczony jest do 150 osób).

🟪 STREFA DLA DZIECI – godziny ślizgawek wpisane na fioletowo,
🟦 STREFA FREE – godziny ślizgawek wpisane na niebiesko (w innych terminach niż wskazane obowiązuje całkowity zakaz wykonywania salt, piruetów lub innych ewolucji na lodzie).
 

Szatnia ślizgawkowiczów
Wszystkie osoby chcące skorzystać z szafek w szatni ślizgawkowiczów proszone są przed wejściem o udanie się do INFORMACJI w celu pobrania kluczyka do szafki. (Pobierana jest kaucja zwrotna wysokości 20zł płatna gotówką w informacji).

Wypożyczalnia łyżew
Wszystkie osoby chcące wypożyczyć łyżwy zobowiązane są do dokonania opłaty za wypożyczenie w KASIE lodowiska oraz do wypełnienia oświadczenia o pozostawieniu danych osobowych pod zastaw sprzętu sportowego potwierdzonego dowodem tożsamości. Na czas ślizgawki korzystający zostawia oświadczenie lub kaucję w WYPOŻYCZALNI u pracownika OSiR.  
(W przypadku braku wypełniania oświadczenia lub braku dowodu tożsamości pobierana jest kaucja zwrotna wysokości 100zł za parę łyżew, płatna gotówką w wypożyczalni).
Dostępne rozmiary łyżew: 26-47. 

Karty obowiązujące na obiekcie (tylko w sprzedaży stacjonarnej):
Multisport – Benefit System
Vanity Style
Medicover Sport (OK System)
PZU Sport

PLIKI DO POBRANIA:

Regulamin Lodowiska
Regulamin Ślizgawek
Cennik