Lato w mieście

Lato w mieście
Za nami kolejny wakacyjny poniedziałek w którym spotkaliśmy się w ramach akcji “lato w mieście”. Tym razem gościliśmy na boisku Szkoły Podstawowej nr 45 w Szombierkach. Tym razem na uczestników nie czekały tylko zajęcia sportowe. Wszyscy zebrani mieli okazję wysłuchać prelekcji przeprowadzonej przez KMP Bytom, mającej na celu uświadomienie zasad bezpieczeństwa podczas wypoczynku nad wodą. Mamy nadzieję, że zdobyta wiedza przyczyni się do zwiększenia odpowiedzialności wśród szukających ochłodzenia w ciepłe dni.
 
W kwestiach sprawności fizycznej mieliśmy okazję sprawdzić swoją celność podczas zajęć z koszykówki, refleks w szermierczych pojedynkach, a także zwinność podczas treningu karate. Mamy nadzieję, że załapaliście bakcyla i już wkrótce dołączycie do treningów z którejś z powyższych sekcji.
 
Dziękujemy trenerom za świetne zajęcia!🔝
 
Widzimy się za tydzień! Tym razem ugości nas Szkoła Podstawowa nr 38, mieszcząca się w Suchej Górze. Szykujcie się na gry zespołowe z piłką w roli głównej. Porzucamy rękami i postrzelamy nogami do bramek! ⚽️🥅
 
Do zobaczenia!