PŁYWALNIA KRYTA

INFORMACJE DLA KLIENTÓW

INFORMACJE

W związku z trudną sytuacją epidemiologiczną na terenie województwa śląskiego oraz brakiem rekomendacji Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Bytomiu informujemy, że obiekt Pływalni Krytej w dalszym ciągu pozostaje zamknięty.Informujemy, że w dalszym ciągu trwają konsultacje w sprawie otwarcia Pływalni Krytej i Siłowni, mieszczących się przy ulicy Parkowej 1.
O terminie otwarcia poinformujemy na naszej stronie internetowej i profilu Facebook.

 

INFORMACJA

Informujemy, że na obiekcie jest prowadzony monitoring jakości wody basenowej – informacja Ośrodka Badań i Kontroli Środowiska. 
Monitoring jakości wody

INFORMACJA
Na zajęciach AQUA AEROBIKU jednorazowo może uczestniczyć max. 20 osób.

Informujemy, iż od 2 września 2013r. czas naliczany za korzystanie z basenu, zostaje zainicjowany od momentu przejścia przez pierwszą bramkę  przy kasie na parterze i do opłaconej 1 godziny (60 minut) doliczane jest 15 minut na przebranie się (bezpłatnie).

Po przekroczeniu 75 minut przebywania na terenie obiektu pływalni krytej zostaje naliczony czas i dopłata zgodnie z cennikiem.

Zorganizowane grupy / szkoły do opłaconej 1 godziny (60 minut) mają doliczane 20 minut  na przebranie się (bezpłatnie). Po przekroczeniu czasu naliczona zostanie opłata zgodna z cennikiem.

Informujemy również, iż ze względów bezpieczeństwa oraz poprawy funkcjonowania basenu, na terenie misy basenu oraz szatni w jednej chwili – jednorazowo może przebywać nie więcej niż 80 osób.

Powyższa zmiana wprowadzona jest w celu podwyższenia jakości naszych usług oraz zwiększenia rotacji klientów.

Wymiary basenów:
pływacki – 25 m (długość) x 10,70 m (szerokość) x ~2 m (głębokość)
rekreacyjny – 6 m (długość) x 10,70 m (szerokość) x 0,9-1,2 m (głębokość)

 Dane kontaktowe:
ul. Parkowa 1
41-902 Bytom
tel. 32 387 16 81
e-mail: sekretariat@osir.bytom.pl (w tytule e-mail dopisek, którego obiektu dotyczy wiadomość)

PLIKI DO POBRANIA