PŁYWALNIA KRYTA

INFORMACJE DLA KLIENTÓW

Ostatnie wejście dla publiczności od poniedziałku do piątku – o godzinie 19.00, w soboty i w niedzielę – o godzinie 19.30

INFORMACJE

W związku z organizacją Pływackich Zawodów Mikołajkowych w dniu 04.12.2021 (sobota) basen będzie dostępny dla publiczności od godziny 14.00. godzinach 8.00-14.00.

Informujemy, że od września Pływalnia Kryta będzie czynna w godzinach od 6.00 – 22.00. Siłownia będzie otwarta w godzinach 12.00 – 20.00

Tymczasowy regulamin korzystania z Pływalni:

1. W związku z działaniami profilaktycznymi ukierunkowanymi na ograniczenie możliwości rozprzestrzeniania koronawirusa COVID-19 liczba osób jednocześnie korzystających z obiektu nie może przekraczać 50% pełnego zapełnienia
2. W mocy utrzymuje się zapisy obowiązujących na pływalni regulaminów w kwestiach nieokreślonych niniejszym regulaminem.
3. Należy zachować dystans społeczny i minimalną odległość 1,5 metra od osób postronnych zgodnie z obowiązującymi regulacjami prawa na całym obszarze obiektu, także podczas kąpieli w wodzie, jak również w czasie oczekiwania na wejście na teren Pływalni Krytej
(z wyłączeniem osób wspólnie zamieszkujących)
4. Bezpośrednio przed kasą może znajdować się jedna osoba.
5. Na obiekcie obowiązuje zasada zakrywania nosa i ust oraz obowiązkowa dezynfekcja rąk.
6. Zachęcamy do płatności bezgotówkowej.
7. Nie będziemy wpuszczać klientów z widocznymi objawami jakiejkolwiek ostrej infekcji, przede wszystkim dróg oddechowych.
8. Należy stosować środki ochrony zgodnie z regulacjami obowiązującego prawa.
9. Prosimy o ograniczenie do niezbędnego minimum rozmów z naszym personelem a w razie konieczności przeprowadzenia rozmowy należy zachować 1,5 m dystans.
10. Obsługa pływalni będzie systematycznie dezynfekować miejsca i przedmioty ogólnie dostępne.
11. Użytkowniku zwracaj uwagę, aby rozmieszczenie osób kąpiących się lub pływających w niecce basenowej było równomierne.
12. Obowiązuje zakaz przesiadywania w holu, prosimy o ograniczenie pobytu na terenie Pływalni do minimum

 

INFORMACJA

Informujemy, że na obiekcie jest prowadzony monitoring jakości wody basenowej – informacja Ośrodka Badań i Kontroli Środowiska. 
Monitoring jakości wody

INFORMACJA
Na zajęciach AQUA AEROBIKU jednorazowo może uczestniczyć max. 15 osób.

Informujemy, iż od 2 września 2013r. czas naliczany za korzystanie z basenu, zostaje zainicjowany od momentu przejścia przez pierwszą bramkę  przy kasie na parterze i do opłaconej 1 godziny (60 minut) doliczane jest 15 minut na przebranie się (bezpłatnie).

Po przekroczeniu 75 minut przebywania na terenie obiektu pływalni krytej zostaje naliczony czas i dopłata zgodnie z cennikiem.

Zorganizowane grupy / szkoły do opłaconej 1 godziny (60 minut) mają doliczane 20 minut  na przebranie się (bezpłatnie). Po przekroczeniu czasu naliczona zostanie opłata zgodna z cennikiem.

Informujemy również, iż ze względów bezpieczeństwa oraz poprawy funkcjonowania basenu, na terenie misy basenu oraz szatni w jednej chwili – jednorazowo może przebywać nie więcej niż 60 osób.

Powyższa zmiana wprowadzona jest w celu podwyższenia jakości naszych usług oraz zwiększenia rotacji klientów.

Wymiary basenów:
pływacki – 25 m (długość) x 10,70 m (szerokość) x ~2 m (głębokość)
rekreacyjny – 6 m (długość) x 10,70 m (szerokość) x 0,9-1,2 m (głębokość)

 Dane kontaktowe:
ul. Parkowa 1
41-902 Bytom
tel. 32 387 16 81
e-mail: sekretariat@osir.bytom.pl (w tytule e-mail dopisek, którego obiektu dotyczy wiadomość)

PLIKI DO POBRANIA