Ogólnopolska Giełda Pamiątek Sportowych

Ogólnopolska Giełda Pamiątek Sportowych
To będzie jedno z największych wydarzeń na Górnym Śląsku, które z pewnością ucieszy niejednego kibica, ale przede wszystkim kolekcjonerów pamiątek sportowych. W jednym z najnowocześniejszych w Polsce obiektów – Lodowisku im. Braci Nikodemowiczów w Bytomiu już za dwa miesiące, 10 czerwca odbędzie się Ogólnopolska Giełda Pamiątek Sportowych.
 
Podczas imprezy będzie można nie tylko zobaczyć m.in.: klubowe pamiątki, medale, puchary, odznaki, proporce, plakaty i wiele innych ciekawostek, ale również wymienić się lub kupić atrakcyjne pamiątki sportowe. 🎖🏆 To również okazja dla kolekcjonerów, pasjonatów i miłośników sportu, aby podyskutować o swoich kolekcjach.
 
Podczas wydarzenia, które zarówno dla wystawców, jak i zwiedzających będzie bezpłatne, zaplanowano również inne atrakcje, m.in.: gry, zabawy i konkursy dla najmłodszych, zwiedzanie Lodowiska im. Braci Nikodemowiczów połączone z możliwością zobaczenia Izby Pamięci hokejowej Polonii Bytom. 🏒
 
Chcesz wystawić swoje pamiątki podczas giełdy? Skontaktuj się z nami! 🤩
Ośrodek Sportu i Rekreacji jako Organizator Ogólnopolskiej Giełdy Pamiątek Sportowych w Bytomiu zapewnia nie tylko możliwość bezpłatnego wystawienia swoich pamiątek, ale również zapewnia miejsce /stoisko/ każdemu, kto będzie chciał pochwalić się swoimi pamiątkami sportowymi.
 
– Zachęcamy miłośników sportu, kolekcjonerów oraz pasjonatów, aby pokazali swoje sportowe pamiątki podczas giełdy. Zapraszamy kluby, muzea, ale również prywatne osoby do współpracy. To będzie niepowtarzalna okazja, aby zaprezentować swoje unikatowe pamiątki i kolekcje w obiekcie, w którym na co dzień grają hokeiści i hokeistki Polonii Bytom – mówi Zbigniew Bryjak, dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bytomiu.
 
Kluby, muzea, prywatne izby pamięci oraz prywatne osoby zachęcamy do kontaktu – zgłoszenia są przyjmowane pod adresem 📧 jaromir.dziedziejko@osir.bytom.pl zaś bliższych informacji udziela Jaromir Dziedziejko pod nr telefonu: 📞 509 499 621.
 
W wydarzeniu udział potwierdziło już Muzeum Miejskie im. Maksymiliana Chroboka w Rudzie Śląskiej, które posiada bogate zbiory sportowe.
 
Organizatorami wydarzenia są: Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu oraz Miasto Bytom.
 
📅 10 czerwca 2023, godz. 9:00-14:00
📍 Lodowisko im. Braci Nikodemowiczów, Bytom, ul. Pułaskiego 71
🎫 Wstęp bezpłatny
 
Zapraszamy do wzięcia udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu 😊