32 Finał WOŚP na Lodowisku im. Braci Nikodemowiczów

32 Finał WOŚP na Lodowisku im. Braci Nikodemowiczów

Za nami 32. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, podczas którego nie zabrakło koncertów, licytacji, kiermaszów. Był również freestyle narciarski i snowboardowy na placu Sobieskiego, światełko do nieba oraz specjalny tramwaj z okazji WOŚP, a na ulicach naszego miasta pojawiło się około 200 wolontariuszy.

Podczas 32. finału WOŚP w Bytomiu nie zabrakło również imprezy na Lodowisku im. Braci Nikodemowiczów.

Bytomianie mogli na lodzie poszaleć w rytmie disco, zobaczyć mecz charytatywny, w której amatorska drużyna kobiet zakręconych pozytywnie, czyli NAJki Polonia Bytom zmierzyła się z drużyną Samorządowców oraz ćwierćfinałowy mecz bytomskich hokeistek w ramach Tauron Hokej Liga Kobiet.

Dziękujemy wszystkim wolontariuszom, którzy pomogli nam w zbiórce na rzecz WOŚP (wejście na obiekt było możliwe, po dobrowolnym datku do puszki). 

W sztabie WOŚP przy ul. Kolejowej w Bytomiu zebrano rekordową kwotę 232 131,17 zł.

Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych! To hasło tegorocznego, 32. Już finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Finał dedykowany jest zakupowi sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych.