Harmonogram ślizgawek WRZESIEŃ 2023

Harmonogram ślizgawek WRZESIEŃ 2023
Wiadomość, na którą czekali wszyscy miłośnicy jazdy na łyżwach – otwieramy sezon na Lodowisku im. Braci Nikodemowiczów! ⛸
 
👇 Poniżej harmonogram ślizgawek na miesiąc wrzesień.
W niedzielę, 1 października ślizgawki o godz. 13-14 oraz 15-16 zostają odwołane. Przepraszamy za utrudnienia 😢
 
Sezon rozpoczynamy już w najbliższą niedzielę, 17 września – w dniu 11. Narodowego Dnia Sportu. Z tej okazji zapraszamy na trzy bezpłatne ślizgawki dla mieszkańców Bytomia połączone z nauką jazdy na łyżwach. Aby móc skorzystać z jazdy na łyżwach trzeba zakupić „Bilet 0zł” – do nabycia w kasie lodowiska oraz online 👉 LINK.
 

Informujemy, że godziny ślizgawek wpisane w harmonogramie na kolor fioletowy oraz niebieski oznaczają wyłącznie dostępność strefy specjalnej wyznaczonej na środku tafli lodowiska.

Na każdej ślizgawce, niezależnie od strefy specjalnej, obowiązuje jeden, wyznaczony przez obsługę obiektu kierunek rekreacyjnej jazdy na łyżwach (ruch okrężny wokół strefy specjalnej).

Bilety na ślizgawki dostępne są dla wszystkich zainteresowanych, niezależnie od wskazanej w harmonogramie strefy (ze względów bezpieczeństwa limit osób korzystających ze ślizgawki ograniczony jest do 150 osób).

 
🟪 STREFA DLA DZIECI – godziny ślizgawek wpisane na fioletowo,
🟦 STREFA FREE – godziny ślizgawek wpisane na niebiesko (w innych terminach niż wskazane obowiązuje całkowity zakaz wykonywania salt, piruetów lub innych ewolucji na lodzie).
 
Bilety w cenie:
👦Ulgowy – 10zł/1h
👩‍🦰 Normalny – 14zł/1h
⛸ Wypożyczenie łyżew – 13zł/1h
 
Bilety można zakupić bezpośrednio w kasie lodowiska lub poprzez system sprzedaży on-line.
 
Zapraszamy! 🙂