Lato w mieście

Lato w mieście
Dziś, tj. w poniedziałek 20. lipca w ramach akcji “Poniedziałki na sportowo” gościliśmy na boisku SP nr 38 w Suchej Górze. Bezpłatne zajęcia dla dzieci rozpoczeły sie o 10.00 treningiem i podstawami technik piłki ręcznej prowadzonymi przez trenera i wychowanków UKS MOSM Bytom, od 11.30 do 13.00 boisko w swe władanie wzięli uczestnicy akademii piłkarskiej z Suchej Góry. Ponadto prelekcję pn. “Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą” – czyli zajęcia profilaktyczne prowadziły wraz ze Sznupkiem policjantki z KM Policji w Bytomiu.
 
Za tydzień 27 lipca zapraszamy do udziału w akcji na bytomskim Rozbarku, tym razem “poniedziałki na sportowo” na boisku ORLIK , chorzowska 28, obok szkoły podstawowej nr 42. Zajęcia bezpłatne poprowadzą sportowcy z GKS Rozbark – mini trening piłki nożnej, a trenerzy Bytomskiego Klubu Sportowego Karate Shinkyokushin poprowadzą zajęcia ogólnorozwojowe z podstawami sztuk walki.
Zapraszamy od 10 do 13. Wstęp na zajęcia bezpłatny.
 
W związku z sytuacją epidemiologiczną COVID – 19 i zaleceniami Sanepidu, na wszystkie wydarzenia obowiązują zapisy. Chęć uczestnictwa w zajęciach należy zgłaszać z co najmniej jednodniowym wyprzedzeniem na adres mailowy latowmiescie@um.bytom.pl. Każdy z uczestników ma obowiązek dostarczyć pisemną zgodę na udział (dostępną u organizatora wydarzenia po wcześniejszym zgłoszeniu) oraz „Kwestionariusz oceny ryzyka epidemiologicznego” podpisaną przez rodzica lub prawnego (do pobrania lub osobistego odbioru w Biurze Promocji Bytomia i u organizatorów).