Pomaganie przez bieganie

Pomaganie przez bieganie
Pomaganie przez bieganie
 
Nie musicie nas przekonywać jak bardzo brakuje Wam biegowej rywalizacji i emocji startowych. Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak bardzo kochacie zawody, pokonywanie własnych barier, bicie rekordów i realizowanie programów treningowych w towarzystwie biegowych kompanów. Niestety, co oczywiste w obecnym czasie, upłynie trochę wody w Wiśle zanim spotkamy się na wspólnym starcie, zrobimy sejfie ze znajomymi i na sygnał pistoletu startowego ruszymy w trasę wyścigu. Możemy oczywiście wciąż czekać z utęsknieniem lub po prostu ubrać buty, napełnić bidon, włączyć aplikację i dołączyć do rywalizacji która wystartuje wraz z początkiem maja.  
 
Jak chcemy to zrobić?  
 
„Pomaganie przez biegane” – bo tak nazywają się nasze zawody – to zarówno rywalizacja z pozostałymi biegaczami, jak i pomaganie potrzebującym w trudnym dla wszystkich czasie.
Sam przebieg zawodów jest bardzo prosty. W terminie 01-22.05 o dowolnej porze dnia i nocy, na biegowych trasach w parkach, lasach i bulwarach pokonujecie wybrany przez Was dystans, po czym publikujecie screen z aplikacji z przebiegniętym dystansem na stronie wydarzenia na Facebooku „Pomaganie przez bieganie”. Chcąc promować także bezpieczne trasy, zachęcamy, żebyście przy screenach z pokonanym dystansem dorzucili fotkę z dowolnego miejsca z przebiegniętego dystansu. Pochwalcie się w jakich pięknych okolicznościach spalaliście kalorie i doprowadzaliście do wybuchu endorfin ;). Do klasyfikacji generalnej sumujemy Wasze przebiegnięte kilometry w terminie 01-22.05.  
 
Żeby podtrzymać motywację, poprowadzimy także osobne klasyfikacje tygodniowe, więc nawet po dołączeniu pod koniec akcji, będziecie mogli powalczyć o zwycięstwo w danym tygodniu. Tutaj drobna prośba organizacyjna od nas – w celu ułatwienia zliczania kilometrów, prosimy o publikacje każdej kolejnej trasy pod swoim pierwszym postem w wydarzeniu.  
 
Czego oczekujemy od Was, prócz wylanego potu, endorfin i uśmiechów od ucha do ucha? Chcemy zachęcić Was do pomocy na rzecz walki z epidemią Covid-19 dla Szpitala Specjalistycznego nr 1 w Bytomiu. Jako opłatę startową do wzięcia udziału w zawodach, traktujemy dowolną wpłatę na rzecz bytomskiego Szpitala. Po skończonej rywalizacji, dekoracji najlepszych na odległość, oraz zliczeniu (mamy nadzieję) setek kilometrów, przekażemy całą zebraną kwotę Szpitalowi Specjalistycznemu nr 1.  
 
Zatem, koniec narzekania. Czas przygotowywać się do startu. Zapraszajcie znajomych z całej Polski, ba! Z całego Świata 😉 Chwalcie się przebiegniętymi kilometrami i zróbmy razem coś wspaniałego.  
 
Wpłat dowolnych kwot wpisowego prosimy dokonywać na: ING BANK ŚLĄSKI 94 1050 1230 1000 0002 0411 7725 UKS MOSM Bytom, ul. Parkowa 1, 41-902 Bytom (w tytule imię i nazwisko, pomaganie przez bieganie 2020).
 
Pamiętajcie o przestrzeganiu wszystkich zasad bezpieczeństwa podczas biegu.
 
 
#pomaganieprzezbieganie