Projekcje filmów na lodowisku

Projekcje filmów na lodowisku
Trwa akcja „Lato w mieście” ☀️. We wtorek, 11 lipca zapraszamy wszystkich miłośników kina na projekcje filmów na płycie Lodowiska im. Braci Nikodemowiczów przy ul. Pułaskiego 71 w Bytomiu. 📽
 
O godz. 17:00 wyświetlimy film dla dzieci pt. “Szkoła magicznych zwierząt” 🦊, natomiast o godz. 19:00 komedię dla os. powyżej 16 r.ż. pt. “A oni dalej grzeszą, dobry Boże!” 😎.
 
Wstęp bezpłatny. Ilość miejsc ograniczona – 130 miejsc siedzących. Możliwość wniesienia własnego prowiantu. Ze względu na temperaturę panującą w hali lodowiska – ok. 16 stopni, zalecamy zabranie cieplejszego ubrania lub koców. 😉
 
Szkoła magicznych zwierząt – familijny, przygodowy, Austria, Niemcy, 2021; reż.: Gregor Schnitzler
 
Ida nie czuje się pewnie w nowej klasie. Jej wychowawczyni wie jednak, jak sprawić, żeby dziewczynka poczuła się lepiej w szkolnej ławce. Pomoże w tym trochę magii – Ida zaprzyjaźnia się z lisem, a kompanem jej nieśmiałego kolegi Benniego staje się żółw. Zwierzęta są obdarzone niezwykłymi zdolnościami: mówią ludzkim głosem, wykonują sztuczki i są chętne do zabawy. Tymczasem na szkolnych korytarzach zaczyna dochodzić do tajemniczych kradzieży. Znakiem charakterystycznym ich sprawcy jest duży, żółty uśmiech. Dziewczynka wraz z nowymi kolegami próbuje ustalić, kim jest złodziej. Bez przyjaciół – także tych zwierzęcych – nie rozwiązałaby zagadki, a ustalenie winnego w pojedynkę byłoby czarną magią!
 
Czas trwania: 89 min.
 
A oni dalej grzeszą, dobry Boże! – komedia, Francja, 2022; reż.: Philippe de Chauveron
40 lat minęło jak jeden… grzech? Państwo Verneuil mają co świętować – taki staż małżeński to nie przelewki i, zdaniem ich córek, świetna okazja, by zorganizować huczną imprezę niespodziankę. Żeby było jeszcze weselej, na przyjęcie z różnych zakątków świata przyjeżdżają rodzice Rachida, Davida, Chao i Charles’a. Jeśli państwo Verneuil myśleli, że czterech nietuzinkowych zięciów to już za dużo, to się dopiero zdziwią… Miej ich wszystkich w opiece, dobry Boże!
 
Czas trwania: 98 min.
 
Zapraszamy! 🤩📽