Rybnik, Gliwice, Bytom, czyli rusza Śląska Liga OCR 2021

Rybnik, Gliwice, Bytom, czyli rusza Śląska Liga OCR 2021
Śląska Liga OCR to cykl trzech imprez sportowych, podczas których uczestnicy zmierzą się ze 100/400-metrowym torem przeszkód lub w biegu z przeszkodami na dystansie 3 km. Organizatorzy nie zapomnieli też o najmłodszych. Pierwsze zawody rozstaną rozegrane w Rybniku.
 
Już 21 marca startuje trzecia edycja Śląskiej Ligi OCR. Cyklu lokalnych zawodów przeszkodowych w trzech różnych śląskich miastach.
 
Na pierwszy ogień idzie Rybnik, gdzie na terenie kompleksu sportowego MOSIR Kamień, zawodnicy będą mogli rywalizować w formule Ninja Race OCR (400 m + 8 przeszkód) lub Short Race OCR (3 km + 20 przeszkód), a dzieci w wieku 7-15 lat w formułach Kids&Junior. Warto podkreślić, że zarówno w formule Short Race OCR, jak i Kids&Junior będą fale Elite.
 
Kolejne event w ramach Śląskiej Ligi OCR odbędzie się w dniach 10-11 kwietnia w Gliwicach, na terenie Ośrodka Szkoleniowego OCR przy ulicy Oświęcimskiej 51C. Do wyboru ponownie będą trzy formuły. Oprócz Short Race OCR i Kids&Junior, jeszcze skrócona do 100 metrów Ninja OCR 100. To ostatnie związane jest z tym, że zaplanowane na 10 kwietnia zawody typu ninja będą rozgrywane w ramach Ogólnopolskiej Ligii Ninja.
 
Trzecie i ostatnie zawody Śląskiej Ligi OCR 2021 zostaną rozegrane 18 kwietnia w Bytomiu.
 
za: ekstremalny.pl