Zmiana harmonogramy ślizgawek na Lodowisku im. Braci Nikodemowiczów

Zmiana harmonogramy ślizgawek na Lodowisku im. Braci Nikodemowiczów
Przypominamy, że zaplanowana na 25.12.2021r. ślizgawka się nie odbędzie. Wszystkie osoby, które zakupiły na ten dzień bilet, będą mogły go zrealizować w innym dowolnym terminie. Jednocześnie informujemy, że kasa biletowa otwarta jest na 60 minut przed rozpoczęciem ślizgawki.

INFORMACJA

Szatnia ślizgawkowiczów
Wszystkie osoby chcące skorzystać z szafek w szatni ślizgawkowiczów proszone są przed wejściem o udanie się do INFORMACJI w celu pobrania kluczyka do szafki. (Pobierana jest kaucja zwrotna wysokości 20zł płatna gotówką w informacji)

Wypożyczalnia łyżew
Wszystkie osoby chcące wypożyczyć łyżwy zobowiązane są do dokonania opłaty za wypożyczenie w KASIE lodowiska oraz do wypełnienia oświadczenia o pozostawieniu danych osobowych pod zastaw sprzętu sportowego potwierdzonego dowodem tożsamości. Na czas ślizgawki korzystający zostawia oświadczenie lub kaucję w WYPOŻYCZALNI u pracownika OSiR.  (W przypadku braku wypełniania oświadczenia lub braku dowodu tożsamości pobierana jest kaucja zwrotna wysokości 100zł za parę łyżew,  płatną gotówką w wypożyczalni).

Zapraszamy!