Zapisy na Bieg Konstytucji 3 Maja

Zapisy na Bieg Konstytucji 3 Maja

Zapaleni biegacze już po raz 13. będą mogli uczcić święto Konstytucji 3 Maja, biorąc udział w tradycyjnym biegu Konstytucji. W tym roku biegacze wyjątkowo nie będą przemierzać ulic naszego miasta, lecz pobiegną ścieżkami wytyczonymi w Parku Miejskim im. Franciszka Kachla. Zapisy ruszyły na stronie www.zmierzymyczas.pl

 

Wzorem lat ubiegłych, uczestnicy będą mieli do wyboru dwa dystanse. Bieg rekreacyjny to pętla o długości około 1,4 km, natomiast startujący w biegu głównym przemierzą trzy pętle, zaliczając dystans 4,2 km.

 

Start biegu rekreacyjnego odbędzie się o godzinie 12.00 spod Amfiteatru w Parku Miejskim im. Franciszka Kachla. W biegu rekreacyjnym startują wszyscy chętni, bez podziału na kategorie wiekowe. Bieg główny rozpocznie się po zakończeniu biegu rekreacyjnego, tj. około godziny 12.45. Zawodnicy również wyruszą spod Amfiteatru. Zapisy na bieg główny będą prowadzone na stronie www.zmierzymyczas.pl, a także w biurze zawodów w dniu imprezy, w godzinach 10.00-12.00. Udział w biegu jest całkowicie bezpłatny.

 

Serdecznie zapraszamy do udziału!

 

Regulamin imprezy:

https://osir.bytom.pl/wp-content/uploads/2019/04/REGULAMIN-13-Edycji-2019.pdf

 

Trasa Biegu:

https://osir.bytom.pl/wp-content/uploads/2019/04/mapka.jpg

 

Oświadczenie uczestnika:

https://osir.bytom.pl/wp-content/uploads/2019/04/Oświadczenie-uczestnika-Biegu-Konstytucji-3-Maja.pdf